به وب سایت فروشگاه پمپ آب خوش آمدید
آریا پلاست فارس

آریا پلاست فارس

شرکت آریا پلاست فارس تولید کننده انواع مخازن ذخیره با بهترین کیفیت در بازار ایران می باشد.این شرکت در شهر شیراز قرار دارد و انواع مخازن پلاستیکی و پلی اتیلن برای مصارف شرب و نگهداری سوخت و مواد شیمیایی در مدل های مختلف تولید می کند.

مخزن پلاستیکی پلی اتیلن آریا پلاست

مخزن پلاستیکی پلی اتیلن آریا پلاست یکی از انواع مخازن ذخیره آب و مایعات است. مخازن پلی اتیلن در سال های اخیر با توجه به مزیت هایی نظیر دوام بالا ، مقاوم در برابر خورندگی و …نسبت به مخازن فلزی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

مخازن پلی اتیلن آریا پلاست در انواع تک لایه و سه لایه تولید می شوند. در مخازن پلاستیکی تک لایه نور از دیواره های مخزن قابل نفوذ است در نتیجه امکان رشد جلبک در داخل مخزن پلاستیکی پلی اتیلن فراهم می شود و به همین دلیل این امکان وجود دارد که آب درون مخزن پلاستیکی پلی اتیلن بوی ناخوشایندی بگیرد. از این جهت برای مصارف شرب نیاز است تا این نوع از مخازن در برابر نور خورشید قرار نگیرند.برای حل این مشکل مخازن سه لایه تولید شدند که با توجه به میزان شدت نور وارده به آنها تعداد لایه ها می تواند افزایش پیدا کند. همچنین افزایش تعداد لایه ها در زمستان می تواند تا حدودی باعث عدم یخ زدگی آب و مایع درون مخزن پلاستیکی پلی اتیلن شود.

 

مخزن ذخیره پلی اتیلن

 

نصب مخزن آب آریا پلاست

نصب مخزن آب کاری بسیار مهم می باشد که باید به طور صحیح و طبق اصول تعریف شده نصب شود. چرا که در غیر این صورت عوارض و مشکلات زیادی را به دنبال خواهد داشت.بنابراین بهتر است برای نصب مخازن خود از یک فرد متخصص در امور تاسیسات استفاده کنیم.
مکان نصب مخزن پلی اتیلن آب باید کاملا صاف و یکدست باشد و قبل از قرار دادن مخزن روی سطح مورد نظر ، آن مکان از هر گونه سنگریزه کاملا تمیز شده باشد.
مخزن پلی اتیلن و پمپ بهتر است که نزدیک یک دیگر باشند و در یک مکان سرپوشیده قرار گیرند.زیرا اگر مخازن پلی اتیلن زیر نور مستقیم نباشند عمر زیادی خواهند داشت.و قابل ذکر است که اگر پمپ آب در مکان سر پوشیده باشد کمتر داغ می شود و احتمال سوختن قطعات آن کاهش می یابد.

 

مخزن 1500 لیتری آسان رو سه لایه

مزایای مخازن پلی اتیلن آریا پلاست

  • مقاومت در برابر سرما و گرما
  • مقاومت در مقابل زلزله
  • مقاومت در مقابل رطوبت
  • سطح بهداشت بالا
  • قیمت مناسب
  • دوام بالا و عمر طولانی
  • ضد نشت
  • قابلیت تولید انواع مختلف
  • مقاومت بالا در مقابل خوردگی

انواع مخازن پلی اتیلن آریا پلاست

مخازن آریا پلاست در انواع مختلفی از جمله : افقی ، عمودی ، عمودی بلند ، زیر پله ، وان ، مخازن پشت نیسانی ، مخازن سم پاش ، بشکه ، مخازن بیضی ، مخازن مکعبی ، مخازن آسانرو و … تولید شده ، و در اختیار مردم قرار گرفته است. و مشتریان می توانند با توجه به شرایط موجود مخزن مورد نظر خود را متناسب با مکان خود انتخاب کنند.

برند:
لیست علاقه مندی ها 0